АКТУАЛЬНО

У Мельбурні до першої Сповіді приступило 17 дітей

Понеділок, 10 жовтня 2016, 15:03
У неділю, 2 жовтня 2016 року, в катедрі Святих апостолів Петра і Павла у Мельбурні, до першої Сповіді та урочистого Причастя приступило цього року 17 дітей.

На свято до храму прийшло понад п’ятсот людей.

Як повідомляється на офіційному інформаційному ресурсі Української Греко-Католицької Церкви в Австралії, Нової Зеландії та країн Океанії, цього року, як і попередні, до Таїнства Сповіді та Причастя дітей готували сестри василіанки протягом п’яти місяців. А за тиждень до святкування, на завершення підготовки, діти провели кілька днів із сестрами та священиками.

Владика Петро (Стасюк), Єпарх Мельбурнський, під час Богослужіння поспілкувався з дітьми на основі Євангелія від Івана 3, 15: «Бог бо так полюбив світ, що послав свого єдиного Сина, щоб кожен, хто вірить у нього, не загинув, але мав життя вічне». Маючи добру підготовку, діти давали доволі розумні відповіді.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Глави УГКЦ з нагоди 325-ліття відновлення єдності Перемишльської єпархії з Римським Апостольським престолом17 квітня

Церква відзначає річниці, щоб подякувати Богові за видимі докази Його присутності, щоб зробити іспит сумління і просити прощення за гріхи та...

МЕДІА
Prev Next