АКТУАЛЬНО

У Молдові молилися за жертв Голодомору

Середа, 30 листопада 2011, 16:30
У рамках заходів із вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні та політичних репресій 25 листопада на території Посольства України в Республіці Молдова відбулася акція «Запали свічку», в якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та члени їхніх сімей, керівники й активісти українських громадських організацій Молдови, представники іноземного дипломатичного корпусу та ЗМІ.
У рамках заходів із вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні та політичних репресій 25 листопада на території Посольства України в Республіці Молдова відбулася акція «Запали свічку», в якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та члени їхніх сімей, керівники й активісти українських громадських організацій Молдови, представники іноземного дипломатичного корпусу та ЗМІ. Акція розпочалася з того, що був приспущений Державний прапор України. На подвір’ї Посольства було викладено символічний хрест із палаючих свічок. Із вступним словом до присутніх звернувся Посол України в Республіці Молдова С.І.Пирожков. Після хвилини мовчання з короткими промовами виступили представники української громади. Поминальне Богослужіння провів отець Роман Поправка, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, м. Кишинів. Акція «Запали свічку» відбулася також  в Українському домі м. Бельц 26 листопада за участю представників українських громад, консульського відділу України та школярів. Після цієї акції о. Роман разом із вірними Бельца відслужив Панахиду. Відтак, 27 листопада, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Кишинів за участю радника Посольства України в республіці Молдова Бориса Салюка була відслужена Заупокійна Служба Божа, після якої на подвір’ї Апостольської адміністратори Республіки Ватикан у Молдові відбулася акція «Запали свічку».  

Прес-центр УГКЦ в Молдові

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Браян (Байда): «Молодь прагне святості, яка є першим покликанням»22 жовтня

Владика Браян (Байда) в інтерв’ю для VaticanNews розповів про те, як відбувається Синод Єпископів, присвячений молоді, вказав на основні...

МЕДІА
Prev Next