АКТУАЛЬНО

У монашій василіанській семінарії завершився навчальний рік

Вівторок, 02 червня 2020, 10:30
31 травня у Василіанському інституті філософсько-богословських студій імені митрополита Й. В. Рутського відбулося урочисте завершення навчального року.

У святкуванні взяли участь: протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ, о. Франциск Онисько, ЧСВВ, та протоігумен закарпатської провінції Святого Миколая, зазначається на сайті семінарії.

Божественну Літургію очолив о. Йоан Школик. За братів-студентів в особливий спосіб також молилися ректор Василіанського інституту о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, та присутні ієромонахи брюховицького монастиря Святого Йосифа.

Під час проповіді о. Йоан звернувся до всіх присутніх студентів, а зокрема до випускників інституту. Насамперед настоятель наголосив на молитві як складовій духовного життя ченця. Саме молитва, за словами проповідника, сприяє гармонійному зв’язку з Богом та іншими людьми.

Згадуючи про молитву Ісуса до свого Небесного Отця, ієромонах побажав випускникам Інституту часто звертатися до Бога з молитвою, щоб глибше осмислювати покликання до богопосвяченого життя.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next