АКТУАЛЬНО

У монастирі Преображення Господнього, що в Каліфорнії, провели реколекції для студентів

Вівторок, 09 листопада 2021, 09:37
3-7 листопада студенти Місійного інституту Чиказької єпархії Святого Миколая взяли участь у реколекціях, які проходили в монастирі Преображення Господнього, що розташований недалеко від Сан-Франциско (штат Каліфорнія).

У цьогорічних днях віднови взяли участь 28 студентів із різних штатів Америки. Науки про духовне життя і духовну боротьбу виголосив ієромонах студійського уставу о. Ілля Мамчак. Науки про дияконське служіння в церкві та практичні поради подав о. диякон Марко Крутяк. Про написання ікон та їх значення у житті Церкви розповів ігумен монастиря ієромонах Дем'ян.

Щодня студенти брали участь у молитовному монашому правилі і мали можливість скористати зі Святої Тайни Сповіді. Також учасники мали духовні бесіди із владикою Венедиктом і братами монастиря. З питаннями, які стосувалися навчання в Місійному інституті, зверталися до о. Романа Бобесюка, адміністратора інституту.

Щовечора відбувалися спільні братні зустрічі, під час яких студенти мали змогу більше пізнати одне одного та розповісти про своє покликання до християнського життя.

На завершення отець Дам'ян разом із монахами організував поїздку у Мантгомері-парк, де ростуть найстарші червоні дерева у світі - секвої, висота яких сягає 112 метрів. Після цього всі вирушили на узбережжя океану, де насолоджувалися Божою красою.

Реколекції закінчилися подячною недільною Літургією, після якої всі учасники вирушили до своїх домівок.

Повідомив о. Роман Бобесюк

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Мудра справа»: підтримка постраждалих від війни за допомогою продуктових наборів26 травня

Патріарша фундація «Мудра справа» запустила новий благодійний проєкт – формування та роздавання продуктових наборів для потребуючих та...

МЕДІА
Prev Next