АКТУАЛЬНО

У монастирі сестер ЧСВВ зібралася молодь, щоб духовно підготуватися до Різдва

П'ятниця, 07 грудня 2018, 11:07
7 грудня, в монастирі Преображення Господнього сестер ЧСВВ, що в селі Береги на Львівщині, розпочинаються передріздвяні реколекції з молоддю із товариства УМХ.

Протягом трьох днів учасники духовної віднови разом із реколектантом, ієрмонахом Студійського уставу Пантелеймоном Гербери, роздумуватимуть над темою «Життєві рішення у світлі Божого Слова».

«Кожна людина, наскільки може, шукає щастя і будує його своїми життєвими рішеннями. Однак правдою є і те, що не кожне людське життя реалізується.

Щоденно кожна людина зіштовхується з проблемою вибору.

Внаслідок первородного гріха люди втратили здатність об’єктивно сприймати дійсність і безпомилково вирішувати, тому Бог, не покидаючи людини в цій ситуації, приходить на допомогу зі своїм Словом», – діляться думкою про важливість Божого Слова організатори зустрічі.

В особливий час посту, підготування до зустрічі з Христом, вони й запросили молодь духовно відновитися і навчитися вирішувати життєві проблеми у світлі Божого Слова.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next