АКТУАЛЬНО

У навечір’я Різдва Христового в «Карітас-Тернопіль» відбулася Свята вечеря для вимушених переселенців зі Сходу та Криму

Неділя, 08 січня 2017, 15:41
«Кожен із нас із надією і радістю чекає Нового року та Різдва. Це час для родинного спілкування, для підсумків і нових планів. На жаль, це свято багато родин не можуть зустріти в рідному місті, у рідній оселі. У нашому місті сьогодні перебуває чимало вимушених переселенців. Хочеться, щоб вони відчували нашу допомогу і підтримку», – розповіли організатори Святої вечері для вимушених переселенців.

Директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Андрій Марчук зустрів і привітав Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Василя (Семенюка) та мера міста п. Сергія Надала і попросив благословити Святу вечерю та Божим Словом підтримати переселенців, які через обставини війни втратили своє помешкання, рідних і залишили стареньких батьків, змушені були шукати інше місце для життя та побуту.

Голова Тернополя Сергій Надал висловив вдячність, що другий рік поспіль завдяки благодійному фонду, що об’єднує сім’ї, можна відчути себе як в домашній оселі.

Також відчути дух родинного тепла допомогли діти проекту «Мобільна робота з молоддю», потішивши гостей вертепним дійством.

 

БФ «Карітас-Тернопіль»

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1381
clr:52
cch:-no-
sql:0.1043
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,468,248
m: 2,975,680