АКТУАЛЬНО

У Нью-Йорку та Чикаго відбулися благодійні вечори на підтримку УКУ

П'ятниця, 01 грудня 2017, 10:11
Почесним гостем на заході у Нью-Йорку була в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона розповіла про випускниць школи журналістики УКУ, які посприяли проведенню медичної реформи, а також тих, які працюють у її команді і є дуже успішними.

«УКУ – це найкращий спосіб інвестувати в українців, які вже зараз реально змінюють країну. Це інвестиція в українців, які допоможуть нам перемогти у тій культурній війні, яка нам допоможе перемогти конфлікт на Сході і в Криму. Наша культурна війна – проти сил зла. І випускники УКУ кожного дня допомагають боротися зі злом. Ті люди, які там зараз навчаються, змінять нашу країну. Не зупиняйтеся, бо без вас ми цього не зможемо зробити», – сказала на зустрічі пані Супрун.

З промовою до гостей у Чикаго звернувся Адріан Сливоцький – американський економіст українського походження, один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів з питань стратегічного управління, партнер компанії, що є лідером з консультаційних послуг у сфері управління – Oliver Wyman, член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Пан Адріан розповів про благочинність жертводавців для студентів УКУ. Зокрема, він сказав: «Плоди цієї добровільної і безоплатної діяльності приватних осіб чи організацій ми бачимо вже сьогодні: кількість випускників, студентів, відкриті нові програми, інституції. Серед яких – Центр митрополита Шептицького УКУ».

Своїм свідченням про навчання у Львівській бізнес-школі УКУ із гостями ділилися студенти магістерської програми з інновацій та підприємництва.

Владика Борис (Ґудзяк), президент УКУ, закликав присутніх і надалі плідно працювати для УКУ: «Якщо наше спілкування, наші старання, наші молитви за такий короткий час створили університет, який дає надію цілій країні, який змінює журналістів, який створив нові стандарти і підходи до історії, який подав нову інклюзивність для освіти, подумайте, що ми можемо зробити за наступні 25 років! Наскільки це вдячно і переможно знати, що якщо ти живеш і працюєш чесно, Бог тебе благословляє, дарує ласки».

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ucu.edu.ua

ТЕГИ: УКУ, США
ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next