АКТУАЛЬНО

У північноіталійському місті Падова відбудеться науковий симпозіум про Великий голод в Україні 1932-1933 років

П'ятниця, 30 листопада 2012, 13:40
1 грудня 2012 року в північноіталійському місті Падова відбудеться науковий симпозіум «Забуті геноциди: Великий голод в Україні (Голодомор 1932-1933). Історія і пам’ять винищення». Симпозіум пройде в місцевій базиліці Дель Санто. Ініціатором проведення виступив Екуменічний центр імені В. Соловйова. Про це повідомляє прес-служба УГКЦ в Італії.
1 грудня 2012 року в північноіталійському місті Падова відбудеться науковий симпозіум «Забуті геноциди: Великий голод в Україні (Голодомор 1932-1933). Історія і пам’ять винищення». Симпозіум пройде в місцевій базиліці Дель Санто. Ініціатором проведення виступив Екуменічний центр імені В. Соловйова. Про це повідомляє прес-служба УГКЦ в Італії. Перед початком симпозіуму до учасників звернуться о. Енцо Пояна, ректор базиліки Святого Антонія у Римі, професор Лоренцо Феллін, президент Екуменічного центру ім. В. Соловйова, та о. Джованні Брусеґан, делегат від «Екуменізм і діалог» єпархії Падови. Після цього д-р Вартам Джакомеллі (Італія, Вірменія) та професор Антонія Арслан представлять доповідь «Червона нитка геноцидів». У програмі симпозіуму також передбаченні чотири доповіді. Доктор історії Сімоне Беллецца з університету Тренто розповість про політико-соціальну ситуацію в Україні під час голодомору. Україністка Сімона Мерло з університету м. Валле д’Аоста представить доповідь «Голодомор в Україні (1932-1933)». Професор Фйоренцо Реаті, член італійського товариства «Меморіал», говоритиме про віруючих і роль Церкви у час Великого голоду. Історик і богослов о. Августин Баб’як з Тренто представить доповідь про доброчинність слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) для підтримки українського народу під час трагедії Голодомору 1932-1933 років.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Сімдесят восьмої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ21 лютого

13-14 лютого 2018 року в реколекційному центрі Львівської архиєпархії у Брюховичах під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого...

МЕДІА
Prev Next