АКТУАЛЬНО

У парафії Cвятого Миколая, що в Польщі, відбулося чергове засідання парафіяльної душпастирської і економічної ради

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:17
23 грудня 2016 року в парафії Cвятого Миколая Мир Ликійського Чудотворця в Циганку/Желіхові (Польща) відбулося чергове засідання парафіяльної душпастирської і економічної ради. Це вже п'яті збори для обговорення справ, які cтосуються душпастирського і фінансового життя парафії.

Повідомив о. Павло Поточний, координатор впровадження Стратегії УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ

Під час підготовки до зборів о. Павло Поточний посилався на Посібник для формації членів парафіяльних рад "Ідіть і ви в мій виноградник" (Мт. 20, 4), виданий Комісією у справах мирян УГКЦ. Після молитви священик зачитав звіт з душпастирської праці в парафії за 2016 рік. Безумовно, найважливішою подією для парафії було отримання мощів покровителя храму Святого Миколая Чудотворця і Ікони святого з XVIII ст., яку освятив Блаженіший Святослав, Глава УГКЦ. Ще одним питанням був фінансовий звіт про діяльність парафії та складання плану на 2017 рік.

Чергові збори парафіяльної душпастирської і економічної ради заплановано на лютий.

Парафіяльна рада

http://www.cyganek.ndg.pl/

 

ДОВІДКА

Парафіяльна душпастирська рада парафії Святого Миколая в Циганку/Желіхові нараховує шестеро членів з вибору, одного представника хору. Діє від 14 квітня 2014 року згідно з декретом Ахиєпископа Івана (Мартиняка), Митрополита Перемишльсько-Варшавського (ч.ж. 153/IV/2014). Парафіяльна економічна рада нараховує 5 членів і діє від 14 квітня 2014 року згідно з декретом Ахиєпископа Івана (Мартиняка) (ч.ж. 154/IV/2014). Каденція рад триває п'ять років від часу затвердження правлячим єпископом.

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next