АКТУАЛЬНО

У парафії УГКЦ Мадрида перебувала частинка Животворящого Хреста

Вівторок, 05 жовтня 2010, 17:08
Упродовж цілого тижня, починаючи від празника Воздвиження Чесного Хреста, вірні Української греко-католицької капеланії Благовіщення, що в іспанській столиці, мали нагоду зносити свої молитви в присутності частички Хреста, на якому був розіп’ятий Ісус Христос. Про це поклопотався завідатель капеланії отець Іван Липка, який знав, що така реліквія знаходиться в пароха храму «Nuestra Señora del Buen Suсeso» (Матері Божої Доброї Звістки) отця Мігеля Хімено Гомеса.
Упродовж цілого тижня, починаючи від празника Воздвиження Чесного Хреста, вірні Української греко-католицької капеланії Благовіщення, що в іспанській столиці, мали нагоду зносити свої молитви в присутності частички Хреста, на якому був розіп’ятий Ісус Христос. Про це поклопотався завідатель капеланії отець Іван Липка, який знав, що така реліквія знаходиться в пароха храму «Nuestra Señora del Buen Suсeso» (Матері Божої Доброї Звістки) отця Мігеля Хімено Гомеса. Незважаючи,  на те, що свято Воздвиження припадало на понеділок, на Святу Літургію прийшло чимало парафіян. Їх не відлякала ані пізня година проведення Богослуження, ані втома, накопичена після робочого дня. «Всі ж бо розуміли: перебування частички Хреста, на якому розіп’яли Спасителя, - подія небуденна. А можливість припасти губами до святині лише підсилювало почуття співпричастності з Господом», - відзначив п. Любомир Калинець.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next