АКТУАЛЬНО

У Патріаршому соборі молилися паломники з Хорватії

П'ятниця, 29 червня 2018, 16:05
28 червня 2018 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулася молитва паломників із Хорватії. Цього дня очолив Літургію владика Іван Девчіч, Архиєпископ Рієки (Хорватія). Разом із ним співслужили владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, та духовенство Київського протопресвітерства.

У слові до паломників владика Богдан зазначив: «Дякуємо вам за ваше паломництво та просимо Бога, щоби ви ще пережили багато гарних моментів тут, у Києві, а відтак у Львові. А повернувшись додому, могли сказати своїм рідним і знайомим: "Ми побачили воскреслого Христа і християнські громади, які з Христом і у Христі, воскресли, тому збудовані на міцному камені єдиної, святої, апостольської Церкви"».

На згадку про прощу до Патріаршого собору владика подарував паломникам вервиці й іконки Фатімської Богородиці, написані київським іконописцем: «Від імені цієї Церкви прохаю Вас: моліться за нас, щоб наша віра не маліла, щоб Католицька Церква в Україні росла і розвивалася», – закликав єпископ.

Після Літургії паломники перейшли у крипту Патріаршого собору та вшанували молитвою Блаженнішого Любомира.

Прес-служба Київської архиєпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next