АКТУАЛЬНО

У Перемишлі провели збори церковних юристів УГКЦ

Середа, 18 січня 2017, 14:02
Церковне право в житті УГКЦ, а саме утворення, механізми його дотримання всіма вірними цієї Східної Католицької Церкви – ієрархією, священиками, ченцями і мирянами, було предметом вивчення на черговій робочій зустрічі каноністів, яка відбулася 17 січня 2017 року в Перемишлі (Польща).

Під час нарад провели перевірку стану виконання завдань, які за дорученням Синоду Єпископів УГКЦ 2016 року має виконати Канонічний відділ Патріаршої курії.

Праця проходила під головуванням владики Євгена (Поповича), Архиєпископа і Митрополита Перемишльсько-Варшавського УГКЦ та голови Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ.

У роботі взяли участь владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, священнослужителі Роман Шафран, Ігор Галей, Сергій Ковальчук, Андрій Танасійчук, Олег Хортик, Роман Дутчак, Роман Тереховський і п. Андрій Ханас.

Прес-служба Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дев’яносто один рік тому відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського26 січня

26 січня минає 91 рік від дня, коли в 1930 році в катедральному соборі Воскресіння Христового м. Станіславова відбулася архиєрейська...

МЕДІА
Prev Next