АКТУАЛЬНО

У Перемишлі відбулися святкування на честь блаженного Климентія Шептицького

Вівторок, 05 березня 2019, 11:41
У перемишльському соборі Святого Івана Хрестителя відбулися святкування з нагоди Року блаженного Климентія Шептицького з нагоди 150-ї річниці з його дня народження.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Митрополит Перемишльсько-Варшавський Євген Попович у співслужінні з архиєпископом Іваном Мартиняком, отцем-митратом Богданом Степаном і отцем доктором Юстином Бойком, який виголосив проповідь.

Після Літургії в консисторії відбулася презентація книжок про блаженного: «Біографія – Блаженний священномученик Климентій Шептицький» та «Блаженний архімандрит Климентій – листи до рідного брата Станіслава графа Шептицького та родини 1881 – 1845рр.».

Видання презентували отець Юстин Бойко, студит, синкел у справах монашества Львівської архиєпархії, і доктор Іван Матковський, науковий працівник постуляційного центру монастирів Студійського уставу.

cerkiew.org


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next