АКТУАЛЬНО

У Перемишлянах Стрийської єпархії минув Тиждень християнської родини

Середа, 23 травня 2018, 14:07
Від 13 до 20 травня в парафії Святого Миколая у Перемишлянах тривав Тиждень християнської родини. Починаючи від неділі, після кожного вечірнього богослужіння парафіяни роздумували над актуальними питаннями християнської родини. А 20 травня спільноти парафії зібралися на подячний Молебень до Богородиці.

Після цього відбувся перегляд двох документальних фільмів на тему стосунків між батьками та дітьми. Відтак троє дівчат зі спільноти «Адонай» продекламували вірші. Завершальне слово мав о. Віктор Мельник.

«Згідно із текстом недільного Євангелія, кожна людина покликана до повноцінного життя, суть якого полягає в постійному пізнанні Бога. Воно реалізується у подвійний спосіб: пізнанні розумом завдяки читанню Святого Письма та пізнанні серцем завдяки молитві. Це найважливіше завдання сім’ї, остаточне покликання якої називається небом», – сказав ієрей. 

На завершення всі помолилися «Богородице Діво», заспівали пісню на честь Богородиці та отримали пам’ятні листівки. Особливістю Тижня християнської родини було те, що участь у ньому взяли не лише дорослі, але й молодь і діти.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next