АКТУАЛЬНО

У Перемишлянах священики та миряни змагалися за кубок блаженного Омеляна Ковча

П'ятниця, 08 червня 2018, 14:51
7 червня 2018 року в м. Перемишляни Стрийської єпархії відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед священиків і мирян на кубок Блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Уже другий рік поспіль такі змагання організовує парафія Святого Миколая та її парох о. Віктор Мельник. Саме у храмі Святого Миколая душпастирював покровитель священнослужителів УГКЦ – блаженний Омелян Ковч.

Турнір розпочався з молитви. Володарем перехідного Кубка о. Омеляна Ковча цьогоріч стала команда Львівської архиєпархії. Священича команда  зі Стрия посіла друге місце, а команда отців Перемишлянського деканату – третє. Миряни місцевої «Групи здоров’я» вибороли четверте  місце. Наприкінці турніру відбулося нагородження Кубком, медалями і грамотами.

Велику подяку організаторам цього щорічного футбольного турніру парафії Святого Миколая та особисто о. Віктору висловив голова Відділу душпастирства спорту УГКЦ о. Олег Кобель. Наступний такий турнір планується провести в переддень Всеукраїнської прощі духовенства УГКЦ до Перемишлян у 2019 році.