АКТУАЛЬНО

У Положево відбувся день духовної віднови та збори духовенства Володимир-Волинського деканату Луцького екзархату

П'ятниця, 28 червня 2019, 13:19
26 червня духовенство Володимир-Волинського протопресвітерства Луцького екзархату зібралося в храмі Преображення Господнього с. Положево, щоб провести день духовної віднови та деканальні збори.

Після Молебню до Христа Чоловіколюбця своїми духовними роздумами над таїнством Пресвятої Євхаристії поділився о. Йосиф Холод, ЧСВВ, з Володимир-Волинської обителі. Проповідник говорив про велич Божої любові, яка виявляється у даруванні Господом Ісусом своїх Тіла і Крові для поживи вірним. Також було сказано про високу гідність священників як служителів цього таїнства і про належне їхнє духовне підготування до служіння Божественної Літургії.

По завершенні духовної віднови під керівництвом протопресвітера о. Богдана Іващука відбулося обговорення актуальних питань протопресвітерства. Зокрема, йшлося про проведення у серпні тижневого деканального молодіжного табору на Шацьких озерах, про необхідність здійснення соціального служіння у парафіях, про вдало реалізовані проекти щодо залучення дітей і молоді до різноманітної парафіяльної діяльності.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next