АКТУАЛЬНО

У Польщі український священик організував курс польської мови для українців

П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:07
Священик із Сокальсько-Жовківської єпархії о. Роман Возняк, що поїхав на місійні терени Польщі в пошуках наших заробітчан з України, організував три осередки душпастирської діяльності: у містах Каліш, Кемпно та Острув Вєлькопольскі. Крім того, у суботу, 19 листопада, розпочали діяти курси польської мови для молоді.

Дев’яносто молодих людей, які працюють у місті Каліш, почали вивчати польську мову сертифікованого рівня А1 - В1. Проект підтримала Міська рада, взявши на себе частину фінансових витрат, і Вища професійна школа м. Каліш, яка надала свої аудиторії. 

Представником від навчального закладу для співпраці з українцями є керівник відділу обміном студентами "Еразмус" - пані Ева Васілевська. Лектором польської мови є дипломований філолог пані Ольга Степанець. 

Курс проводиться в суботні вечори і триватиме до кінця квітня 2018 року. По завершенні навчання випускники отримають сертифікати, що дозволять продовжувати професійне навчання у Вищій професійній школі Каліша на будь-якому обраному факультеті.

Нагадаємо, що з Сокальсько-Жовківської єпархії виїхало троє священиків, які успішно працюють на теренах Польщі, де ще ніколи не діяла Українська Греко-Католицька Церква. Огортаючи духовною опікою наших заробітчан, душпастирі-місіонери також проводять різного роду соціальну працю для покращення духовного та соціального становища українців.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sokaleparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next