АКТУАЛЬНО

У Полтаві говорили про орден "Лицарі Колумба"

П'ятниця, 23 червня 2017, 17:17
22 червня в Полтаві, у студії телерадіокомпанії "Лтава", відбувся прямий ефір програми "Ранок на Лтаві", в якій взяли участь представники полтавської Ради "Лицарів Колумба": отець Максим Кролевський, капелан братерської організації у м. Полтава, та п. Руслан Кусик, офіцер полтавського осередку Лицарів Колумба.

У ході прямого ефіру говорили про історію виникнення та заснування ордену "Лицарів Колумба" на американському континенті, про ІІ Всеукраїнський з’їзд лицарства у Києві, про важливість християнських цінностей, які лежать в основі діяльності членів Ордену, про здобутки та досягнення організації через тло української дійсності, зокрема полтавського суспільства. 

На початку розмови отець Максим зробив короткий екскурс в історію заснування "Лицарів Колумба" у Сполучених Штатах Америки у ХІХ ст., охарактеризувавши постать отця Майкла МакГівні, священика-засновника чоловічої братерської організації. Також полтавський душпастир розповів про візію та християнські цінності отця Майкла МакГівні, які він закладав в основу чоловічого братерства як ключові, визначальні елементи для життя, діяльності та розвитку чоловічої спільноти.

Згодом п. Руслан розповів про історію заснування Ради "Лицарів Колумба" при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава, про благодійні проекти, які відбуваються за участю полтавських лицарів. Також п. Руслан охарактеризував життя та діяльність чоловічої спільноти від моменту її створення в Полтаві.

"Сьогодні ми, як лицарі Колумба, обстоюємо християнські цінності, які є вічними цінностями, не залежать від контексту історичних подій, від зміни суспільних обставин чи настроїв. Бо це цінності, які походять від Бога та які шанують гідність людської особи", - додав на завершення ранкової програми отець Максим.

Повідомили у прес-службі полтавської Ради "Лицарів Колумба"

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але залишає її саму»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next