АКТУАЛЬНО

У Полтаві молоді греко-католики влаштували екоярмарок кулінарної випічки

Вівторок, 10 жовтня 2017, 12:43
8 жовтня у Полтаві у Свято-Троїцькому храмі греко-католики з молодіжної спільноти «Українська молодь - Христові» та волонтери БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» провели екологічний ярмарок домашньої кулінарної випічки.

На думку отця Максима Кролевського, референта Бюро УГКЦ з питань екології, така акція у контексті місій для порятунку навколишнього середовища, які зараз організовує Екобюро, може мати щонайменше подвійну мету: «З одного боку, ми хочемо привернути увагу людей до справді екологічно чистої продукції, яка виготовлена без жодних хімічних добавок. З іншого боку, виручені кошти хочемо спрямувати на благодійні цілі, зокрема на екологічні акції».

Молоді греко-католики планують спрямувати виручені кошти на участь у Всеекзархальному паломництві до Свято-Покровського монастиря Чину Святого Василія Великого (ЧСВВ) у Харківській області, яке відбудеться 14-15 жовтня.

Залишок витратять на інші благодійні цілі та ініціативи БФ «Карітас Полтава-Всесвіт». Богдана Павлишин, голова молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові», розповідає, що підготовка до екоярмарку тривала кілька днів та згуртувала 20 молодих осіб.

«Нас надихає волонтерська праця, особливо, коли бачиш її гарний результат. Це правдиве щастя − ти бачиш усмішки, радісні обличчя наших дітей. Це надихає нас, робить щасливими та дає імпульс і далі працювати, творити добро для наших людей та Батьківщини», − заявила дівчина.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next