АКТУАЛЬНО

У Полтаві провели ходу за сімейні цінності

Вівторок, 04 червня 2019, 10:54
2 червня в Полтаві відбулася хода за сімейні цінності, в якій взяли участь представники різних християнських конфесій, зокрема адміністратор парафії Всіх святих українського народу УГКЦ о. Володимир Раковецький.

Отець Володимир у своєму зверненні до присутніх наголосив, що з ініціативи Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій цей рік в Україні проголошений Роком сім’ї. Священик зазначив, що церква молиться за добро і щастя кожної сім’ї. “Попри всі труднощі та проблеми, яких, на жаль, у наш час є дуже багато, українські родини повинні пам’ятати, що віра та підтримка християнських цінностей є фундаментом для сильного та нездоланного живого організму, в якому є основою Слово Боже”, – підкреслив о. Володимир.

Окремо було висловлено подяку сім’ям, які виховали героїв України, та наголошено, що вони є зразком для кожного із нас у вихованні своїх синів згідно з християнсько-моральними цінностями. Крім того, прозвучав заклик згадувати у своїх молитвах українські родини.

http://ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next