АКТУАЛЬНО

У Полтаві відбувся науковий симпозіум "Патріарх Йосиф Сліпий - знаний і незнаний"

Вівторок, 07 березня 2017, 11:46
"Патріарх Йосиф Сліпий – знайомий і незнаний" - науковий симпозіум із такою назвою провели в Полтавському педагогічному університеті за участі гостей із Львова та Лондона. Про це йдеться в сюжеті опублікованому на сайті ltava.poltava.ua.

За словами владики Гліба (Лончини), єпископ Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ для українців-католиків Великобританії, патріарх Йосиф виростав у здоровій християнській родині: "Це йому дало фундамент, і він себе назвав «в’язнем Христа ради» у значенні, що він є добровільний в’язень, і прив’язує себе до Ісуса Христа на все життя".

Мирослав Маринович, проректор із питань місії та призначення УКУ, переконаний, такі люди, як митрополит Андрей чи патріарх Йосиф, - наріжні камені, атланти, які підтримують усю будівлю церкви. "Це, власне кажучи, була найбільша громадська, суспільна структура опору комуністичному тоталітаризмові", - вважає він.

Додамо, 2017 рік проголошений Роком пам’яті патріарха Йосифа за рішенням Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Відповідну постанову ухвалила Верховна Рада наприкінці грудня минулого року.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Шлях до офіційного проголошення блаженного Йосафата Кунцевича святим. З нагоди 150-ліття канонізації ‒ 1867-2017 26 червня

Святий Йосафат зізнався своєму другові отцю Геннадію Хмельницькому, що одного разу, будучи ще малим хлопцем, зайшов з мамою до церкви святої...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1414
clr:53
cch:-no-
sql:0.1074
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,454,064
m: 2,972,112