АКТУАЛЬНО

У Португалії українці читали «Заповіт» Шевченка десятьма мовами

П'ятниця, 15 березня 2019, 11:21
У м. Еворі (Португалія) українці відзначили 205-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка і прочитали його «Заповіт» десятьма мовами: українською, португальською, англійською, арабською, італійською, турецькою, іспанською, китайською, гінді, філіппінською.

«Хай зараз ми живемо в інші часи, але слово великого Кобзаря живе в серці кожного українця. Сила будь-якого народу в його єдності, у повазі до інших та у прагненні жити в мирі та злагоді, як мають жити люди у великій та дружній родині. Тому поезія Шевченка стала відомою не тільки українцям, а й народам інших національностей», - відзначили у Спілці українців у Португалії.

Святковий захід під назвою «Є в Шевченка дата народження - дати смерті в Шевченка немає!» відбувся у Прощену неділю після Святої Літургії за участю української недільної школи, осередку Спілки українців та громади українців міста Евора.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next