АКТУАЛЬНО

«У Професійному центрі святого Івана Боско вихованість учнів відчувається одразу», - директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска

Четвер, 26 листопада 2020, 15:32
25 листопада в стінах Професійного центру святого Івана Боско, яким опікуються отці салезіани, відбулася зустріч дирекції навчального закладу з директором департаменту освіти і науки ЛОДА Олегом Паскою, керівником НМЦ професійно-технічної освіти Володимиром Бобком та начальником відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної науки паном Іваном Пикусом.

Предметом обговорення стали модель професійної підготовки та стратегії розвитку Салезіанського професійного центру.

«У Професійному центрі святого Івана Боско є не лише сучасне обладнання для навчання. У ньому є система виховання, що будується на християнських цінностях. Вихованість учнів відчувається відразу. Центр є прикладом приватного (заснованого церковними структурами) закладу, який робить важливу для нашої країни справу не лише дає добрі знання, а й дбає про добре виховання учнів. Бо найбільше цінуються ті фахівці, які є чесними та відповідальними перед клієнтами та співпрацівниками. Такі заклади держава має підтримувати фінансово так, як підтримує приватні школи, перераховуючи їм освітню субвенцію з розрахунку на одного учня.
Сподіваюся, що все, що ми запланували спільно з Професійним центром святого Івана Боско, буде здійснено в першому півріччі 2021 року», –  сказав директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://sdbua.net

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next