АКТУАЛЬНО

У п’яту річницю переставлення владики Юліяна (Вороновського) вірні Самбірсько-Дрогобицької єпархії помолилися за його упокій

Середа, 28 лютого 2018, 10:38
Вірні Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ молитовно пом’янули свого першого єпархіального єпископа, п’ята річниця від смерті якого виповнюється 28 лютого 2018 року. Так, у суботу, 24 лютого 2018 р., у храмах єпархії були відслужені Божественні Літургії та парастаси за упокій владики Юліяна.

Зокрема, у катедральному соборі Пресвятої Трійці Архиєрейську Божественну Літургію і парастас очолив владика Григорій (Комар), Єпископ-помічник Cамбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні з єпархіальним духовенством.

У вівторок, 27 лютого 2018 року, духовенство та миряни єпархії відвідали місце поховання владики Юліяна в с. Унів Перемишлянського району. Владика Юліян належав до ченців Студійського уставу. У монастирському храмі отців студитів владика Григорій у співслужінні зі священнослужителями, монахами і мирянами відслужив парастас, а на чернечому цвинтарі на могилі першого ієрарха Самбірсько-Дрогобицької єпархії - панахиду.

Нагадаємо, що владика Юліан (Вороновський) переставився до Господа 28 лютого 2013 року Божого на 77 році життя, 45 році священства, 27 році єпископства. У квітні 1993 року Синод Єпископів УГКЦ доручив владиці Юліану адміністрування новоутвореної Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а 17 квітня 1994 року відбулася його інтронізація на правлячого єпископа цієї єпархії. Служіння єпарха владика здійснював до 27 жовтня 2011 року.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next