АКТУАЛЬНО

У рідному місті ієромонаха Ісидора Патрила, ЧСВВ, відзначили століття з дня його народження

Понеділок, 28 жовтня 2019, 15:40
У неділю, 27 жовтня, у м. Судова Вишня відбулися врочистості з нагоди вшанування 100-ліття з дня народження о. Ісидора Патрила, ЧСВВ.

Подія розпочалося у храмі Пресвятої Тройці ПЦУ, де владика Горигорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, благословив пам’ятну дошку. Саме в цьому храмі о. Ісидор отримав Таїнства Хрещення і Миропомазання.

Опісля всі вирушили до храму Преображення Господнього УГКЦ, у якому відбулася Архиєрейська Божественна Літургія та благословення другої пам’ятної дошки видатного василіанина.

На проповіді владика Григорій наголошував на необхідності брати приклад із великих світочів Церкви, які не лише уникали зла, а й успішно творили діла милосердя, не раз прощаючи своїх ворогів.

Після обіду в Народному домі м. Судова Вишня відбулася урочиста академія. Тут виступив місцевий хор, юні співаки, а також монаший квартет семінаристів із Брюховичів.

На завершення активним учасникам конференції, які долучилися до вшанування пам’яті о. Ісидора Патрила, вручили подячні грамоти.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next