АКТУАЛЬНО

У рідному місті Блаженного Северіяна освятили пам'ятник з нагоди 130-ї річниці від дня його народження

Середа, 11 грудня 2019, 12:58
8 грудня відбувся Чин благословення пам’ятника блаженному Северіяну Баранику, ЧСВВ.

З нагоди 130-ї річниці від дня народження блаженного священномученика до його рідного міста Угнів з’їхалося чимало місцевих священників та монахів-василіан, щоб належно вшанувати його пам’ять.

Під час Божественної Літургії проповідь виголосив о. Христофор Ганинець, ЧСВВ, редактор католицького релігійного часопису «Місіонар». У гомілії ієромонах звернув увагу на непростий життєвий шлях блаженного Северіяна, який не відрікся віри, а продовжував своє служіння аж до мученицької смерті. При цьому ієромонах Северіян, маючи щиру довіру до Бога, зростав у любові до ближнього та своєї Батьківщини і ступав власною «Дрогобицькою Голгофою».

Після Богослужіння було освячено пам’ятник блаженному Северіяну Баранику. А згодом після невеличкої мистецької програми всі присутні мали змогу побачити також кілька книг із колекції уродженця Угнева.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next