АКТУАЛЬНО

У реколекційно-катехитичному центрі «Урочище Підлюте» провели реконструкцію

П'ятниця, 13 липня 2018, 13:19
Упродовж року Івано-Франківська архиєпархія готувала катехитів-аніматорів, які сьогодні працюють із дітьми на канікулах. Не забули в архиєпархіальному управлінні подбати і про належні умови для дітей на відпочинку.

У мальовничому куточку Карпат, що на Рожнятівщині, розташований реколекційно-катехитичний центр «Урочище Підлюте». Минулого року з ініціативи Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ тут уперше було проведено «Веселі канікули з Богом 2017», де мали нагоду відпочити та набратися сил 789 дітей з усього Прикарпаття.

Цей рік також не став винятком. З початком літа на свіжому гірському повітрі, в духовній і дружній атмосфері вже традиційно проводять таборовий час діти віком від 11 до 14 років.  

Для створення комфортніших умов перебування на початку відпочинкового сезону в реколекційно-катехитичному центрі проведено реконструкцію житлового корпусу: встановлено нові ліжка та прихожі з натуральної деревини, а також виконано капітальний ремонт усіх санвузлів.

До кінця року заплановано облаштувати прилеглу територію і встановити спортивні ігрові майданчики. Так «Урочище Підлюте» з кожним роком оновлюється, щоб якнайкраще послужити оздоровленню й душевному збагаченню прикарпатської  молоді.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next