АКТУАЛЬНО

У Римі проходять річні загальні збори товариства «Свята Софія»

Четвер, 27 лютого 2020, 12:23
З 26-27 лютого у Римі відбуваються річні загальні збори товариства «Свята Софія». Панахида за усопших членів Товариства, вручення патріарших грамот, переобрання президента та управи Товариства – головні події першого робочого дня.

Традиційно річні загальні збори Товариства розпочалися панахидою за усопших членів Товариства. Молилися, зокрема, за упокій душі Блаженнішого Любомира у 87-річчя з дня його народження. Богослужіння очолив Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

На початку робочих засідань Глава УГКЦ відзначив патріаршими грамотами осіб, які долучилися до організації загальноцерковного паломництва до прокатедрального собору Святої Софії в Римі, яке відбулося 1 вересня 2019 р. Грамоти отримали о. Андрій Солецький, керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі, п. Марія Говгера, секретар Товариства, п. Галина Задільська, працівник Товариства.

Члени Товариства заслухали звіт о. Марка Семегена, президента Товариства, за п’ятирічну каденцію його служіння, а відтак  про свою діяльність розповіли представники дочірніх Товариств «Святої Софії».

У результаті виборів президента Товариства було переобрано о. Марка Семегена та сформовано нову управу Товариства, до якої ввійшли: владика Іван Кулик, єпископ Кама’янець-Подільської єпархії УГКЦ, о. Микола Матвіївський, апостольський адміністратор єпархії Пресвятої родини в Лондоні, п. Ірина Іванкович, голова Товариства «Свята Софія» в США, п. Петро Фірман, голова Товариства «Свята Софія» в Бельгії. Президента та управу Товариства, згідно зі статутами, було обрано терміном на 5 років.

Довідка:

Товариство «Свята Софія» було засноване патріархом Йосифом Сліпим після повернення із сибірського заслання з метою збереження його спадщини у Римі та на поселеннях, а також для підтримки різних проєктів УГКЦ, зокрема діяльності її Предстоятеля. Товариство в Римі вважається материнським, а його дочірні структури знаходяться у США, Англії та Бельгії. Очільники дочірніх товариств є також членами товариства «Свята Софія» в Римі. Загальні збори всіх членів відбуваються щороку, товариство також має свою управу, яка приймає рішення ординарного адміністративного характеру.

Пресслужба товариства «Свята Софія»

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next