АКТУАЛЬНО

У Римі провели Міжнародну конференцію, присвячену питанню перетворення церковних споруд для світських цілей

Субота, 01 грудня 2018, 10:56
29-30 листопада 2018 року в Римі, при папському Григоріанському університеті, провели Міжнародну конференцію на тему «Чи Бог уже більше не перебуває тут?».

Присвячена вона питанню перетворення церковних споруд для виконання світських завдань. Конференцію організувала Папська рада культури у співпраці з Італійською Єпископською Конференцією та згаданим університетом.

У конференції від імені Синоду Єпископів УГКЦ узяв участь владика Гліб (Лончина), Єпарх Лондонський.

Учасники слухали доповіді і дискутували про те, як найкраще використовувати культові споруди, коли католицька спільнота не має можливості їх утримувати. «Це завжди сумний феномен, але важливо гідно вирішити це питання. Найкраще, якщо храм можна спільно вживати з якоюсь іншою установою», - наголосив владика Гліб.

Церкви іноді перетворюють на музеї, бібліотеки, харитативні заклади чи соціальні центри. Але бувають випадки, де храм продано на добру справу, але коли перепродано, його перетворюють на розважальний заклад: ресторан, дискоклуб, місце для забав. Церква мусить стежити за тим, щоб не допустити до збезчещення культових будівель. Слід творчо підходити до цього питання, щоб зберегти гідність Божого дому.

Прес-служба Лондонської єпархії Пресвятої родини

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next