АКТУАЛЬНО

У Римі відбудеться спільна молитва за Україну за участю Президента України Петра Порошенка

Середа, 18 листопада 2015, 11:08
19 листопада об 11:00 на території прокатедрального собору Святої Софії в Римі (via di Boccea, 478) відбудеться спільна Молитва за Україну за участю Президента України Петра Порошенка, духовенства та української громади Італії. У рамках заходу заплановане спілкування, а також покладання квітів до пам‘ятника Тарасу Шевченку. На молитву запрошуються всі охочі.

Захід відбудеться з нагоди офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Італійської Республіки та Держави Ватикан.

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента, Глава Української Держави зустрінеться з керівництвом Італії, зокрема з Президентом Італійської Республіки Серджо Маттареллою та Головою Ради Міністрів Італійської Республіки Маттео Ренці.

У рамках візиту Глави Української Держави до Ватикану відбудеться його аудієнція в Папи Римського Франциска та зустріч із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П'єтро Пароліном. 

Прес-служба УГКЦ в Італії

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць в Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next