АКТУАЛЬНО

У Римі відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з католицькими ієрархами Казахстану

Субота, 02 березня 2019, 13:08
1 березня в соборі Святої Софії в Римі Блаженніший Святослав зустрівся з римо-католицькими єпископами Казахстану та апостольським адміністратором в цій країні для греко-католиків о. Василем Говерою. Упродовж кількох днів католицькі єпископи Казахстану здійснювали візит до гробів святих апостолів у Римі.

Блаженніший Святослав ознайомив гостей з історією собору Святої Софії, розповів про мученицький шлях патріарха Йосифа Сліпого та “римський період” його діяльності. Він також ознайомив єпископів із сучасним життям громади собору, а також структурним розвитком УГКЦ в Італії та розповів про її душпастирське служіння українським мігрантам.

Патріарх Святослав звернувся до єпископів з проханням підтримати УГКЦ в Казахстані та “плекати дух братніх відносин між католиками латинського та східного обрядів”. У Казахстані зареєстровано п'ять греко-католицьких громад: у Караганді, Астані, Павлодарі, Шедерти (Павлодарської обл.), Сатбаєві. Крім цього, діє ще 10 громад в інших місцевостях, куди священики доїжджають. У місті Алмати громаду не зареєстровано, але є священик, який постійно там працює. Усього в цій країні дев'ять священиків, апостольським візитатором для греко-католиків є о. Василь Говера,

Додамо, що візит  ad limina apostolorum єпископів Центральної Азії відбувається у Ватикані з 25 лютого по 5 березня, 1 березня учасники візиту мали нагоду зустрітися зі Святішим Отцем Франциском.

 

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 20-ту неділю по Зісланні Святого Духа26 жовтня

Лука сьогодні описує подію розпачу, плачу, горя з особливою яскравістю. Каже, Христос разом з учнями приходить до міста Наїн і бачить, що з...

МЕДІА
Prev Next