АКТУАЛЬНО

У Римі відбуваються засідання Постійного Синоду УГКЦ

Четвер, 03 березня 2016, 11:18
З 29 лютого по 6 березня 2016 року в Римі тривають засідання Постійного Синоду під проводом Глави УГКЦ, Блаженнішого Святослава.

До складу Постійного Синоду УГКЦ належать такі владики: Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський, Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, Борис (Ґудзяк), Єпископ єпархії Святого Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії.

Постійний Синод – це група єпископів, яка працює від імені Патріаршого Синоду і є дорадчим органом для Глави Церкви. Кодекс канонів Східних Церков зазначає, що Постійний Синод складається з Патріарха і чотирьох єпископів, призначених на п’ятиріччя. Троє з цих єпископів обираються Синодом Єпископів патріаршої Церкви, серед яких принаймні двоє повинні бути з-поміж єпархіальних єпископів, а одного іменує Патріарх (кан. 115, § 1, 2, 3).

Цими днями в Римі перебувають також душпастирі УГКЦ з Італії та Іспанії для проведення загальних піврічних зборів та реколекцій. У рамках Синоду запланована зустріч Глави УГКЦ та єпископів-учасників Постійного Синоду зі священиками із зазначених країн.

У четвер, 3 березня, з нагоди Року Божого милосердя Блаженніший Святослав разом з єпископами Постійного Синоду, Апостольським візитатором і душпастирями УГКЦ в Італії та Іспанії очолить Божественну Літургію за мир в Україні у Папській базиліці Санта Марія Маджоре.

Для участі у спільній молитві ласкаво запрошуються всі вірні. Літургія розпочнеться о 15.00.

Папська базиліка Санта Марія Маджоре знаходиться неподалік від центрального ж/д вокзалу «Termini»: Piazza di S. Maria Maggiore, 42, Roma.

Прохід через Святі двері розпочнеться з 14.00, захристія базиліки для священнослужителів буде відчиненою з 14.30.

www.ukr-parafia-roma.it

ПУБЛІКАЦІЇ

Десять невідомих фактів про Різдво за Святим Письмом16 січня

Пропонуємо десять цитат про Різдво ГНІХ про, які ви не зауважували на сторінках Святого Письма, які висловив о. Євген Станішевський, фаховий...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1337
clr:52
cch:-no-
sql:0.0978
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,330,040
m: 2,977,704