АКТУАЛЬНО

У Самбірсько-Дрогобицькій єпархії відзначили двадцятип’ятиліття інтронізації блаженної пам’яті владики Юліана Вороновського

Четвер, 18 квітня 2019, 11:34
17 квітня 2019 року з нагоди двадцятип’ятиліття інтронізації світлої пам’яті владики Юліана Вороновського, першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, у катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич Митрополит Львівський Ігор Возьняк очолив Літургію Напередосвячених Дарів.

Із Митрополитом співслужили: Єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз, Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар, протопресвітери та священики єпархії.

Після завершення Літургії владика Ігор у слові до вірних звернув увагу на постать старозавітного патріарха Йосифа. «Господь провадив Йосифа трудною дорогою», - зазначив Митрополит. На життєвому шляху Йосиф зустрівся з помстою рідних братів, які із заздрощів спершу хотіли вбити його, а врешті продали чужинцям. Однак Бог не покинув Свого слуги. За його терпеливість і вірність Господь вчинив його старшим над домом Потіфара. Потім за чесноту чистоти, несправедливе ув'язнення з Господнього натхнення фараон поставив його у Єгипті першим після себе, довіряючи свою печатку, що означало велику владу. «Так благословить Господь своїх вірних слуг, які цілковито довіряють йому, - наголосив владика Ігор. - Адже по-людськи здавалося б, що кинути людину в колодязь, продати чужим людям, потім бути кинутим у в'язницю - це кінець життя і кар'єри. Довіряймо щиро Господу, який має свої відмінні плани від людських, що завжди закінчуються успіхом», - закликав вірних владика Ігор.

Відтак Митрополит очолив панахиду за упокій душі владики Юліана Вороновського.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next