АКТУАЛЬНО

У Самбірсько-Дрогобицькій єпархії відзначили двадцятип’ятиліття інтронізації блаженної пам’яті владики Юліана Вороновського

Четвер, 18 квітня 2019, 11:34
17 квітня 2019 року з нагоди двадцятип’ятиліття інтронізації світлої пам’яті владики Юліана Вороновського, першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, у катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич Митрополит Львівський Ігор Возьняк очолив Літургію Напередосвячених Дарів.

Із Митрополитом співслужили: Єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз, Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар, протопресвітери та священики єпархії.

Після завершення Літургії владика Ігор у слові до вірних звернув увагу на постать старозавітного патріарха Йосифа. «Господь провадив Йосифа трудною дорогою», - зазначив Митрополит. На життєвому шляху Йосиф зустрівся з помстою рідних братів, які із заздрощів спершу хотіли вбити його, а врешті продали чужинцям. Однак Бог не покинув Свого слуги. За його терпеливість і вірність Господь вчинив його старшим над домом Потіфара. Потім за чесноту чистоти, несправедливе ув'язнення з Господнього натхнення фараон поставив його у Єгипті першим після себе, довіряючи свою печатку, що означало велику владу. «Так благословить Господь своїх вірних слуг, які цілковито довіряють йому, - наголосив владика Ігор. - Адже по-людськи здавалося б, що кинути людину в колодязь, продати чужим людям, потім бути кинутим у в'язницю - це кінець життя і кар'єри. Довіряймо щиро Господу, який має свої відмінні плани від людських, що завжди закінчуються успіхом», - закликав вірних владика Ігор.

Відтак Митрополит очолив панахиду за упокій душі владики Юліана Вороновського.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next