У Самборі відбувся семінар про біблійний апостолят
АКТУАЛЬНО

У Самборі відбувся семінар про біблійний апостолят

Четвер, 08 лютого 2018, 10:31
6 лютого в місті Самборі, у прокатедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці в рамках Інституту постійної формації духовенства відбувся семінар для священиків.

Захід приурочили до святкування 25-літнього ювілею Самбірсько-Дрогобицької єпархії та розвитку біблійного апостоляту в парафіях єпархії. Священики роздумували над тим, як допомогти вірним глибше пережити період ювілейних святкувань.

На початку зустрічі владика Ярослав Приріз, Єпископ Самбірсько-Дрогобицький, представив присутнім двох доповідачів: о. Юрія Щурка, завідувача кафедри біблійного богослов'я Українського католицького університету, та о. Ігоря Цмоканича, викладача Дрогобицької духовної семінарії.

Отець Юрій Щурко нагадав присутнім, що, готуючись до реколекційних наук з нагоди ювілейного року, священики мають пам'ятати, що їхнє слово завжди є знаряддям в руках Божих. Готуватися до проповідей доповідач радив через читання Святого Письма й щиру молитву.

Отець Ігор Цмоканич поділився зі священиками практичними порадами про те, як оживити біблійний апостолят при парафіях. Священик розповів, насамперед, про різні форми біблійного апостоляту і запропонував розвивати молитовні групи читання Святого Письма, а також створювати групи читання Псалтиря.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мова жестів – моя біологічна мова», - диякон Олег Плішило13 серпня

Із дияконом Олегом Плішилом ми познайомилися ще влітку минулого року. Пам’ятаю, як тоді ще семінарист Олег дуже відверто й завзято поділився...

МЕДІА
Prev Next