АКТУАЛЬНО

У Самборі відбувся семінар про біблійний апостолят

Четвер, 08 лютого 2018, 10:31
6 лютого в місті Самборі, у прокатедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці в рамках Інституту постійної формації духовенства відбувся семінар для священиків.

Захід приурочили до святкування 25-літнього ювілею Самбірсько-Дрогобицької єпархії та розвитку біблійного апостоляту в парафіях єпархії. Священики роздумували над тим, як допомогти вірним глибше пережити період ювілейних святкувань.

На початку зустрічі владика Ярослав Приріз, Єпископ Самбірсько-Дрогобицький, представив присутнім двох доповідачів: о. Юрія Щурка, завідувача кафедри біблійного богослов'я Українського католицького університету, та о. Ігоря Цмоканича, викладача Дрогобицької духовної семінарії.

Отець Юрій Щурко нагадав присутнім, що, готуючись до реколекційних наук з нагоди ювілейного року, священики мають пам'ятати, що їхнє слово завжди є знаряддям в руках Божих. Готуватися до проповідей доповідач радив через читання Святого Письма й щиру молитву.

Отець Ігор Цмоканич поділився зі священиками практичними порадами про те, як оживити біблійний апостолят при парафіях. Священик розповів, насамперед, про різні форми біблійного апостоляту і запропонував розвивати молитовні групи читання Святого Письма, а також створювати групи читання Псалтиря.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next