АКТУАЛЬНО

У «Школі релігійного фрілансу» відбулася друга лекція

Середа, 26 вересня 2018, 11:35
25 вересня 2018 року у каплиці Львівської міської ради відбулася друга лекція «Школи релігійного фрілансу». Головна тема —«Інтернет-журналістика та нові медіа».

На зустрічі обговорювали переваги та загрози, які є у Інтернеті, зокрема у соціальних мережах. Як заробляти на своїй сторінці у «Інстаґрамі»?  Чому провідні політики світу публікують у «Твіттері» актуальну інформацію швидше, аніж прес-служби? Як боротися із мережевими «тролями» і чи це можливо взагалі? На ці та інші питання шукали відповіді лектор Школи Юліана Лавриш разом із студентами Школи.

Нагадаємо, що навчання відбувається у рамках загальноміського проекту «Духовна велич Львова» і триватиме до грудня. Упродовж занять студенти не лише дізнаються про теоретичні засади релігійного фрілансу, але навчаться якісно писати тексти різних журналістських жанрів. Найкращі — буде опубліковано на сайті «Духовна велич Львова».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю03 квітня

Квітня неділя, день славного Входу Христа в Єрусалим, для мене і для всього проводу нашої Церкви традиційно є нагодою звернутися до вас з...

МЕДІА
Prev Next