АКТУАЛЬНО

У сихівській парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові відбувся парафіяльний собор "Наша парафія"

П'ятниця, 27 травня 2016, 14:10
22 травня в сихівській парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові відбувся парафіяльний собор "Наша парафія".

Розпочався собор Молебнем до Пресвятої Богородиці. Для того щоб зрозуміти специфіку програми розвитку УГКЦ, учасники собору переглянули фільм:"Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"http://ugcc.tv/ua/media/70858.html .

Після повчальних слів пароха, о. Ореста Фредини, відбулося обговорення у дванадцяти тематичних групах. Окрім власних пропозицій, учасники собору проаналізували резолюції парафіяльного рівня Патріаршого собору, який відбувся у 2015 році в Івано-Франківську.

Після обговорення керівники груп представили пропозиції на такі теми: Слово Боже і катехизація, Літургія і молитва, служіння ближньому, провід та управління дарами, сопричастя, єдність і місійний дух. Ці  пропозиції ляжуть в основу парафіяльного плану розвитку парафії у другій половині 2016-го та в 2017 році. Наприкінці зібрання учасників заходу привітав вокально-хореографічний ансамбль"Панночка".

Джерело: www.theotokos.org.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Для того щоб ділитися, не обов’язково бути багатим», – думки Глави УГКЦ про багатство23 березня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у прямому ефірі чергового випуску інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 22...

МЕДІА
Prev Next