АКТУАЛЬНО

У Скадовську провели реколекції для дружин священиків Одеського екзархату

Понеділок, 25 лютого 2019, 13:38
З 22 по 24 лютого 2019 року Божого в м. Скадовську Херсонської області відбулися реколекції для дружин священиків Одеського екзархату.

Реколектантом був владика Степан Меньок, Екзарх Донецький. На цих духовних зустрічах єпископ торкнувся таких тем: «Пошук сенсу життя», «Євхаристія», «Віра», «Гріх». Ці теми є надзвичайно актуальними для сучасної людини, адже стосуються сакраментальних сторін життя. Владика наголосив, що кожна людина повинна застановитися над тим, для чого вона живе в цьому світі і до чого повинна прагнути. Реколектант зумів глибоко пояснити ці одвічні теми. Також він щиро поділився своїм надзвичайно багатим і цінним життєвим досвідом.

«Відбуваючи такі реколекції, ми дійсно збагачуємося духовно і відновлюємо свої моральні сили. По-новому дивимося на такі знайомі і близькі нам речі, питання, знову і знову застановляючись над цінністю людського життя», - наголосила п. Леся Кирик.

www.ugcc.od.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у Світлий понеділок – день престольного празника Патріаршого собору05 травня

Хочемо сьогодні в молитві з вдячністю згадати всіх тих, які долучалися, долучаються і ще долучаться до завершення будівництва нашого...

МЕДІА
Prev Next