АКТУАЛЬНО

У «Сколівських Бескидах» розпочинається християнський військово-вишкільний табір «Захисник»

Середа, 17 липня 2019, 15:18
17 липня на території Національного природнього парку “Сколівські Бескиди” розпочався Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” для дітей військовослужбовців. Учасниками табору цього року стали 52 дитини з семи областей України.

Метою табору “Захисник” є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних сил та інших силових структур України. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості.

 “Табір “Захисник” – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – і всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше для мене, “Захисник” має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч”, – розповідає комендант табору, військовий капелан отець Ростислав Височан.

Вже традиційно організатором табору є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, співорганізаторами виступають ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери, ГО “Українська молодь – Христові”, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” для дітей військовослужбовців в Карпатах триватиме до 27 липня. 

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next