АКТУАЛЬНО

У соборі Святого Юра відбулася екуменічна молитва Тезе для молоді м. Львова

Понеділок, 08 грудня 2014, 14:18
7 грудня в соборі Святого Юра відбулася екуменічна молитва Тезе. Участь у дійстві взяли: владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, та брат Георг зі спільноти Тезе (Франція).

Нагадаємо, що організаторами зустрічі є молодь м. Львова за сприянням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ. Участь у молитві рівно ж взяла спільнота ЛМГО «Українська молодь - Христові».

Молодь молилася за мир і спокій в Україні, за військових, котрі захищають нашу Батьківщину, в особистих наміреннях.  Звучали духовні пісні у стилі Тезе на прославу Господа.

Після молитви присутні почули звернення до молоді, яке зачитав владика Венедикт, та поставили запитання, які турбують молодих людей у сучасних обставинах України.

Про випадковість та закономірність пережитого постмайданівського часу, про зміну нашої свідомості та особистості  владика висловився як про результат тих подій, які ми пережили в минулому: "Ті чи інші події у нашому житті  не є випадковістю. Те, якими ми є зараз, є результатом подій, які пережили у своєму житті». Рівно ж єпископ наголосив на потребі єдності та взаємної солідарності, незважаючи на відмінності, які нерідко розділяють людей між собою: «Будьмо щирими: нелегко любити людей, бо вони всі різні, однак ми, взаємно впливаючи одне на одного, - потребуємо одне одного». Підсумовуючи, проповідник  звернув увагу на віру, яка є витоком людського буття, і «навіть якщо ми десь кажемо собі – я не вірю, що можу змінитися, - то Бог вірить». На завершення владика Венедикт закликав усіх не боятися любити, прощати, вірити та надіятися.

Про враження від зустрічі коротко і влучно висловилася одна з учасниць: «Це було всього лише якихось 60 хвилин – а стільки розуміння і одкровення».

Тезé (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії.

Іванна Рижан для Департаменту інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next