АКТУАЛЬНО

У соборі Святої Софії в Римі молилися за упокій душі о. Івана Музички

П'ятниця, 24 лютого 2017, 00:05
У першу річницю відходу до вічності о. Івана Музички у соборі Святої Софії молилися Архиєрейську Божественну Літургію та Панахиду. Богослужіння очолив владика Гліб, Єпарх єпархії Пресвятої родини в Лондоні.

З архиєреєм співслужив владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, та численні священики: представники різних монаших спільнот в Римі та студенти Української папської колегії Святого Йосафата. Також на Богослужінні були члени товариства «Свята Софія», котрі перебувають у Римі для участі в річних зборах Товариства.

На Богослужіння прийшли чисельні вірні, друзі та приятелі покійного. Після Архиєрейської Божественної Літургії вірні зійшли до крипти собору, де спочивають тлінні останки о. Івана. Архиєреї також освятили надгробну таблицю.

Додамо, що о. Іван Музичка помер 22 лютого на 95-му році життя після кількаразової госпіталізації на хворобу легенів. Отець Іван належить до плеяди найвідоміших священиків УГКЦ, був довголітнім співпрацівником патріарха Йосифа, ректором УКУ в Римі, науковцем, католицьким публіцистом, душпастирем на теренах Англії та Італії.

 

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next