АКТУАЛЬНО

У Сокальсько-Жовківській єпархії провели квартальну зустріч священиків-екологів

Середа, 06 червня 2018, 16:10
5 червня, у Всесвітній день навколишнього середовища, з благословення владики Михайла (Колтуна) у Бродах відбулася чергова квартальна зустріч священиків-екологів Сокальсько-Жовківської єпархії за участю заступника керівника Бюро УГКЦ з питань екології о. д-ра Володимира Містермана.

Розпочався захід молитвою та благословенням, а відтак працівники Національного природного парку «Північне Поділля» презентували свою діяльність та розповіли про співпрацю парку та Бюро УГКЦ з питань екології на теренах єпархії.

Заступник керівника Екобюро о. Володимир представив всю історію створення екологічної структури в Українській Греко-Католицькій Церкві.

Відтак, перейшовши до розпланованого року, пригадав присутнім усі ініціативи та акції, якими можливо здійснювати свою діяльність, формуючи у серцях людей християнський підхід до світу, в якому живемо.

Наприкінці о. Тарас Дзьоба підбив підсумки квартальної праці мережі, передавши щирі вітання і побажання до плідної праці від владики Михайла та д-ра Володимира Шеремети.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next