АКТУАЛЬНО

У спільноті «Лярш-Ковчег» відбудеться «Осінній бал»

Вівторок, 28 жовтня 2008, 13:08
Члени майстерень соціальної реабілітації дорослих осіб з розумовою неповносправністю спільноти «Лярш-Ковчег» сьогодні зійдуться на «Осінній бал».
Члени майстерень соціальної реабілітації дорослих осіб з розумовою неповносправністю спільноти «Лярш-Ковчег» сьогодні зійдуться на «Осінній бал». Свято відбудеться у приміщенні актового залу при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. При цьому члени спільноти вітатимуть з днем народження своїх друзів, які народилися в жовтні. Найстаршій особі у спільноті цього року виповнилося 50 років. Закінчиться свято молитвою та святковою трапезою. Діяльність майстерень «Ляршу» відбувається за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради. Цього року для реалізації проекту «Соціальна реабілітація і адаптація дорослих осіб з розумовою неповносправністю у м. Львові» з міського бюджету виділено кошти у розмірі 49 960 грн.

"Гал-info"

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next