АКТУАЛЬНО

У спільноті «Лярш-Ковчег» відбудеться «Осінній бал»

Вівторок, 28 жовтня 2008, 13:08
Члени майстерень соціальної реабілітації дорослих осіб з розумовою неповносправністю спільноти «Лярш-Ковчег» сьогодні зійдуться на «Осінній бал».
Члени майстерень соціальної реабілітації дорослих осіб з розумовою неповносправністю спільноти «Лярш-Ковчег» сьогодні зійдуться на «Осінній бал». Свято відбудеться у приміщенні актового залу при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. При цьому члени спільноти вітатимуть з днем народження своїх друзів, які народилися в жовтні. Найстаршій особі у спільноті цього року виповнилося 50 років. Закінчиться свято молитвою та святковою трапезою. Діяльність майстерень «Ляршу» відбувається за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради. Цього року для реалізації проекту «Соціальна реабілітація і адаптація дорослих осіб з розумовою неповносправністю у м. Львові» з міського бюджету виділено кошти у розмірі 49 960 грн.

"Гал-info"

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next