АКТУАЛЬНО

У степах Луганщини триває чергова місія капеланів із Тернопільщини

Понеділок, 07 березня 2016, 14:29
Цими днями в зоні дислокації військових частин Луганщини проводять чергову духовну місію священики Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Топоровський та о. Михайло Живчак. Отці проводять духовні розмови з бійцями, служать Святі Літургії, сповідають, а також привезли продукти та різного роду допомогу.

Цього разу священики привезли військовим продукти від вірних Великоглибочанського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а також теплі речі і продукти, зібрані о. Андрієм Олійниковим у парафії в с. Загір’я.

Стараннями Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя (Семенюка) та за посередництвом о. Ростислава Стройвуса, відповідального за співпрацю з Україною у «Карітасі» Чехії, військовим було доставлено термобілизну та військові светри від благодійного фонду «Карітас» м. Оломоуц (Чехія).

Економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Фірман забезпечив капеланів паливом, а також передав різного роду продукти від ФГ «Зарваниця-Агро» та адміністрації Марійського духовного центру «Зарваниця».

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next