АКТУАЛЬНО

У Страсний четвер владика Діонісій очолив богослужіння у соборі Святої Софії

Четвер, 05 квітня 2018, 19:58
У Страсний четвер Вечірню з Літургією святого Василія Великого та Утреню cтрастей Господа нашого Ісуса Христа у соборі Святої Софії у Римі очолив владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії.

З ним також співслужили о. Марко Семеген, ректор собору, о. Андрій Солецький, віце-ректор храму, та священики, які навчаються і душпастирюють в Італії.

"Сьогодні дуже важливий день, бо в Страсний четвер ми згадуємо становлення Тайни Євхаристії, коли Христос зібрав на Тайну вечерю своїх учнів, та становлення Тайни Священства. Євхаристія та Священство – міцно пов'язані між собою таїнства. Христос приносить нам у цей світ Євхаристійний спосіб життя Пресвятої Трійці", – сказав у своїй проповіді владика Діонсій.

Завтра, у Страсну п’ятницю, вранці в соборі Святої Софії служитимуть Царські часи та Вечірню з виставленням Плащаниці. Для поклоніння Плащаниці у п'ятницю собор буде відчиненим до 24:00 год.

 

Прес-служба товариства "Свята Софія"

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next