АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії вчили дітей брати відповідальність за створений Богом світ

Середа, 27 червня 2018, 11:28
Бюро екології Стрийської єпархії організувало і провело духовно-екологічний табір «Зелен-Світ. Фото». Участь у ньому взяли діти з Львівської архиєпархії, Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій.

У програмі були тісно переплетені духовна й екологічна складові та мистецтво  фотографії. Щодня на Літургії еко-референт Стрийської єпархії о. Олег Кобель давав дітям науки на тему відповідальності за створений Богом світ. На таборі порушували теми дбайливого ставлення до тварин, ощадливого – щодо води та енергії, тему краси і вдячності, а також чистоти середовища.

Відбувалися майстер-класи з фотомистецтва, користування Інстаграм, сортування сміття,  заощадження води, було кілька фотоконкурсів, цікавих естафет, походи на річку, екологічні флешмоби та багато іншого. Всі події висвітлювали онлайн у Фейсбуці й Інстаграм на сторінках табору. Наступний заїзд, в якому візьмуть участь понад 70 підлітків із кількох єпархій розпочинається 27 червня.

За матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Війтишин про відродження Церкви та України 30 років тому25 червня

Представляємо низку публікацій з архіву «Галичини» про події 30-річної давнини на теренах Прикарпаття, коли починала розвалюватися...

МЕДІА
Prev Next