АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії вчили дітей брати відповідальність за створений Богом світ

Середа, 27 червня 2018, 11:28
Бюро екології Стрийської єпархії організувало і провело духовно-екологічний табір «Зелен-Світ. Фото». Участь у ньому взяли діти з Львівської архиєпархії, Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій.

У програмі були тісно переплетені духовна й екологічна складові та мистецтво  фотографії. Щодня на Літургії еко-референт Стрийської єпархії о. Олег Кобель давав дітям науки на тему відповідальності за створений Богом світ. На таборі порушували теми дбайливого ставлення до тварин, ощадливого – щодо води та енергії, тему краси і вдячності, а також чистоти середовища.

Відбувалися майстер-класи з фотомистецтва, користування Інстаграм, сортування сміття,  заощадження води, було кілька фотоконкурсів, цікавих естафет, походи на річку, екологічні флешмоби та багато іншого. Всі події висвітлювали онлайн у Фейсбуці й Інстаграм на сторінках табору. Наступний заїзд, в якому візьмуть участь понад 70 підлітків із кількох єпархій розпочинається 27 червня.

За матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next