АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії назвали кращих тенісистів

Вівторок, 07 листопада 2017, 20:12
7 листопада 2017 року, з благословення владики Тараса (Сеньківа), Єпарха Стрийського, у Стрию відбувся V щорічний відкритий турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ на кубок Стрийської єпархії.

Турнір присвячений 17-й річниці з часу її утворення. Змагання організував Відділ душпастирства спорту УГКЦ. У них взяли участь священики, які представляли Львівську архиєпархію та Стрийську єпархію, а також добродійка Марта Гусак із Львівської архиєпархії.

Перед початком поєдинку учасників поблагословив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, який у своєму привітанні побажав усім успіхів та заохотив і надалі через заняття спортом проширювати християнські цінності і голосити Євангеліє Христове, особливо серед дітей і молоді. Після спільної молитви, владика Богдан розпочав турнір, виконавши символічну першу подачу.

Після розминки та ознайомлення з правилами турніру, учасники були поділені на дві підгрупи. Варто зауважити, що під час гри в настільний теніс, священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Після напруженої боротьби, за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць. Ними стали:

І місце – о. Орест Мельник, адміністратор парафії с. Плугів (Поморянський деканат, Львівська архиєпархія);

ІІ місце – о. Олег Кобель, адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);

ІІІ місце – їмость Марта Гусак (Львіська архиєпархія).

По завершенні церемонії нагородження переможців і призерів змагань, учасники подякували Богу за успішно проведений турнір.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next