АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії протягом Великого посту діє благодійна акція «Великопісна милостиня»

Четвер, 21 березня 2019, 09:58
Упродовж Великого посту 2019 року вірних Стрийської єпархії та всіх людей доброї волі закликають долучитися до єпархіальної благодійної акції «Великопісна милостиня», яка буде продовжуватися увесь великопісний період.

Зібрані кошти буде призначено для реабілітації учасників бойових дій на Сході України. До цього у своєму Зверненні до спільнот Стрийської єпархії УГКЦ у справі збірки «Великопісна милостиня» на допомогу в реабілітації учасників бойових дій та їх родин закликали владики Тарас Сеньків і Богдан Манишин. 

«Повернення з війни в усі часи було нелегким. Тому дуже важливо, щоб на цій дорозі вони завжди знаходили сучасних Симона Киренейця, Вероніку та жінок-мироносиць. Зрештою, кожен із нас покликаний стати тим ангелом, який відкочує камінь байдужості від гробу безнадії, щоб наповнити зранену душу торжеством перемоги воскреслого Спасителя», – ідеться у Зверненні.

«Великий піст, прожитий в дусі самовідречення на користь ближнього, допоможе нам збагнути найглибший його зміст. Жертвуймо як «великопісну милостиню» ціну того, у чому ми з любові до ближнього відмовили собі. Великий піст є благодатним часом здобуття особистої свободи від егоїзму та фальшивої самодостатності. Його духовний плід – наша свобода в Ісусі Христі, незважаючи на всі наші недосконалості, обов’язково позначиться на нашому особистому та суспільному житті, наповнюючи його єдністю та миром світлого Христового Воскресіння. Тож нехай із кожної малої справи виростають великі звершення, а світло Христове хай освічує повсякчасно всі дороги нашого життя», – наголошують єпископи.

Довідка. Суть благодійної акції «Великопісна милостиня» полягає в тому, що це не звичайний збір коштів, а цілковито звертається до великопісних практик людини. Якщо в час посту людина свідомо постановляє відмовитися від чогось: якоїсь приємності, наприклад солодощів, припиняє курити, обмежує споживання якихось страв тощо, тоді принаймні якусь частину заощаджених коштів може пожертвувати як великопісну милостиню – знак солідарності сердець, щирий дар з мотиву любові до Бога та до тих, хто ради свободи нашого народу жертвував своїм здоров’ям, достатком і готовий був скласти своє життя. Усі охочі долучитися до «Великопісної милостині» зможуть скласти свої пожертви у спеціально обладнані для цієї акції скриньки в усіх храмах Стрийської єпархії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://stryiugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next