АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії провели свято сім’ї

Вівторок, 25 червня 2019, 11:59
«Сім’я – величний Божий дар» – під таким гаслом у неділю, 23 червня, відбулося урочисте Свято сім’ї в смт Дашава. Програма свята була змістовною і пропонувала кожному почерпнути для себе щось важливого.

У першій частині було три цікаві бесіди для дорослих учасників. Марта Гладій розкрила тему виховання дітей і головних правил мистецтва спілкування з ними. Максим Бондаренко провадив бесіду з чоловіками на тему покликання батька та його ролі в житті дитини. А о. Дмитро Романко зібрав до спілкування молодь старшого віку для роздумів над тим, як потрібно готуватися до подружжя, щоб у майбутньому створити щасливу сім’ю і жити в любові та злагоді.

Під час цих бесід старшокласники взяли під опіку дітей, які прийшли на свято. На всій території в центрі селища було розташовано більше десяти ігрових майданчиків. Тут були рухливі ігри, вивчення бансів, конкурси, естафети, творча майстерня.

У другій частині свята відбувся прекрасний концерт, який створили аматорські сімейні та родинні колективи. Тут звучали і давні піснеспіви, і сучасні мистецькі твори, які возвеличують сімейні цінності та надихають плекати теплі стосунки зі своїми рідними.

Після цієї мистецької частини всі присутні священники попровадили молитву за сім’ю та уділили благословення. Відтак кожна сім’я отримала з рук священника запалену свічку як символ любові та молитовного духу, які мають сповнювати атмосферу відносин у родині.

Завершальним акордом Свята сім’ї в Дашаві став виступ гурту DiZeX Band.

Свято пройшло у радісній атмосфері. Це було справжнє торжество сімейних цінностей. Тому можна сподіватися, що всі повернулися додому преображеними та сповненими більшої любові одне до одного.

Повідомив о. Орест Демко


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next