АКТУАЛЬНО

У Стрийській єпархії розпочинає роботу Школа молодіжного християнського лідерства

Середа, 07 лютого 2018, 11:39
9 лютого 2018 року з благословення Єпарха Стрийського Тараса (Сеньківа) розпочне свою діяльність Школа Молодіжного Християнського Лідерства Стрийської єпархії. Цього дня у Стрию відбудеться урочиста академія з нагоди відкриття школи, а відтак розпочнеться перший навчальний модуль.

Метою школи є виховувати молодих активних осіб, даючи їм найкращу всебічну підготовку та інструменти для особистісного розвитку, які дозволять їм розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо Церкви та України.

Учасники Школи матимуть можливість розвинути комунікативні, лідерські, фандрейзингові здібності; здобудуть навички ефективної роботи в команді; навчаться вирішувати конфлікти стратегічно мислити, планувати та керувати процесами; отримають теоретичні та практичні навички з написання та реалізації власного проекту. У межах ШМХЛ буде створено простір та умови для поглиблення віри та особистого духовного зросту кожного із учасників Школи через організацію духовно-виховних заходів, духовного наставництва та інтегрованого курсу євангелізації.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next