АКТУАЛЬНО

У Стрийської єпархії розпочалися великопісні реколекції для спільнот «Матері в молитві»

Середа, 28 лютого 2018, 10:27
Розпочалися великопісні реколекції для спільнот матерів по районах Стрийської єпархії. Такі реколекції були проведені для спільнот матерів Жидачівського району в с. Бережниця у храмі Святих апостолів Петра і Павла. Для спільнот «Матері в молитві» Городоцького району реколекції відбулися 24 лютого 2018 року у храмі Пресвятої Євхаристії в с. Градівка.

Зустрічали гостей — учасниць реколекцій (350 осіб), парафіяни на чолі з парохом о. Іваном Греділем і сотрудником Михайлом Війтівим. Не відступаючи від традиції, яка вже склалася, захід розпочався з материнської молитви, яку очолила координатор спільнот у Стрийській єпархії п. Анна Форостина. Відтак у наміреннях матерів служилася Свята Літургія, яку очолив духівник руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії о. Мирон Гринишин. У часі проповіді, розважаючи над уривком Євангелія, о. Мирон закликав матерів перетворити своє життя на молитву, більше часу проводити зі своїми дітьми, а не за буденними клопотами. «Молитва повинна завжди перебувати у серцях людей і збагачувати їх духовною мудрістю», – констатував проповідник. Священик також дав матерям духовні настанови на час Великого посту.

В обідній час учасниці реколекцій мали можливість поспілкуватися між собою, трохи згодом послухати виступи дітей і молоді села. Усе це зближує стосунки між собою і через спільну молитву з Богом.

Матері, учасниці реколекцій, висловили щиру подяку Господеві, своєму духівнику та господарям із парафії села Градівка за дари, які вони отримали за час духовної віднови.

 Західне бюро «Живого ТБ» 

ПУБЛІКАЦІЇ

«БОЖЕ СЛОВО І КАТЕХИЗАЦІЯ», – Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року12 грудня

Дорогі родини! «Ваша домівка є першою і найважливішою школою, де ваші діти мають навчитися любити Бога і людей. Якою буде та школа, таким буде й...

МЕДІА
Prev Next